zbiorka

opatowska7

zbiorka

zbiorka

Polecamy
Przekaż Twój 1% dla naszego OPP. Bezpłatnie wypełnij i wyślij PIT przez internet w e-pity 2010: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39


zbiorka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Stowarzyszenie - Archiwum 2006.
29 listopada 2006 r. Sandomierz


Członkowie Stowarzyszenia "Tratwa" spotkali się na Walnym Zgromadzeniu aby ustalić dalsze przedsięwzięcia związane z funkcjonowaniem Stowarzyszenia, Galerii Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Opatowska 7" oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej.


24 listopada 2006 r. Warszawa


"Kreatywność osób z niepełnosprawnością intelektualną - czy umiemy myśleć inaczej?" na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji zorganizowanej w Instytucie Pedagogiki Specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Konferencja stała się spotkaniem praktyków i teoretyków, którzy bezpośrednio uczestniczą w życiu osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz podejmują ich problemy w analizach naukowych. Obejmowała dwa obszary tematyczne: kreatywność osób z niepełnosprawnością intelektualną jako świat zbyt mało rozpoznany i kreatywność osób z niepełnosprawnością intelektualną - samorealizacja jako cel rehabilitacji. Stowarzyszenie "Tratwa" reprezentowała Edyta M. Nieduziak, która przygotowała wystąpienie na temat twórczości plastycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną, uczestników Warsztatów Terapii Zajeciowej.


14 - 18 listopada 2006 r. Wisła


Listopad w górach? Typowo listopadowa aura nie sprzyjała spacerom, a raczej wytężonemu wysiłkowi umysłowemu, na który zdecydowali się uczestnicy szkolenia "Wsparcie dla Warsztatów Terapii Zajęciowej" organizowanego przez Instytut Audytu i Ewaluacji. Stowarzyszenie "Tratwa" i Warsztat Terapii Zajęciowej reprezentowali Rafał Dybowski i Marta Leśniak.


4 listopada 2006 r. Sandomierz


Tego dnia uroczyście rozpoczęliśmy działalność Galerii Twórczości Osób Niepełnosprawnych Opatowska 7. Dzięki przychylności władz miasta powróciliśmy do tradycji zapoczątkowanej przez Marię Fularską w 2003 r. Europejskim Roku Osób Niepełnosprawnych. Dziś znów można w Sandomierzu oglądać i kupować prace wykonane przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Chcielibyśmy aby w przyszłości nasza galeria przyczyniła się do rozpowszechniania efektów działań wszelkich placówek obejmujących swym oddziaływaniem osoby niepełnosprawne z terenu powiatu sandomierskiego. Zapraszamy do odwiedzania naszych progów przy ul. Opatowskiej 7 w Sandomierzu.
Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka!