zbiorka

opatowska7

zbiorka

zbiorka

Polecamy
Przekaż Twój 1% dla naszego OPP. Bezpłatnie wypełnij i wyślij PIT przez internet w e-pity 2010: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39


zbiorka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Stowarzyszenie - Archiwum 2007.
10 maja 2007 r. Sandomierz


Już po raz trzeci uczestniczyliśmy w konferencji dotyczącej problematyki osób niepełnosprawnych organizowanej przez Stowarzyszenie "Dobrze, że jesteś". W tym roku tematem wiodącym stały się "Metody rehabilitacji i edukacji osób niepełnosprawnych"


11 -12 maja 2007 r. Sandomierz


Nasze Stowarzyszenie zorganizowało kurs ratownictwa przedmedycznego, w którym wzięli udział pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz członkowie Stowarzyszenia. Prowadzący kurs ratownicy sandomierskiego PCK nie byli pobłażliwi, ale egzamin udało się zdać wszystkim uczestnikom!Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia galerii: >>Tutaj<<


8 września 2007 r. Sandomierz


Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu zaprosił Stowarzyszenie "Tratwa" do udziału w Festiwalu Organizacji Pozarządowych w ramach projektu realizowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Wraz z innymi organizacjami pozarządowymi oraz nieformalnymi grupami działającymi na terenie powiatu sandomierskiego prezentowaliśmy nasze osiągnięcia, sukcesy, prowadzone działania i przedsięwzięcia.


10 września 2007 r. Kielce


Przedstawiciele Stowarzyszenia "Tratwa" uczestniczyli w organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Kielcach Kongresie Stowarzyszeń Województwa Świętokrzyskiego pod hasłem "Organizacje pozarządowe" - ważny partner w rozwoju regionu. Inicjatywa ta miała przybliżyć ideę działalności instytucji pozarządowych, pogłębić ich współpracę z Samorządem województwa oraz wspólnie promować region świętokrzyski.


Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka!