zbiorka

opatowska7

zbiorka

zbiorka

Polecamy
Przekaż Twój 1% dla naszego OPP. Bezpłatnie wypełnij i wyślij PIT przez internet w e-pity 2010: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39


zbiorka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Stowarzyszenie - Archiwum 2010

20 grudnia 2010r.20 grudnia 2010r. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A w Brzeźnicy, przekazała dary w postaci materiałów budowlanych czterem rodzinom z Sandomierza, które ucierpiały w powodzi maj-czerwiec 2010. Pomysłodawcą był pan Jan Statuch, a inicjatorem przekazania darów była Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko" oraz Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Tratwa" w Sandomierzu. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.


Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<


Wernisaż prac autorskich i rozstrzygnięcie konkursu "Szopki Bożonarodzeniowe 2010"15 grudnia odbył się wernisaż prac autorskich i rozstrzygnięcie konkursu "Szopki Bożonarodzeniowe 2010", w ramach projektu "Tradycja - Integracja - Terapia". Wernisaż odbył się w Centrum Kultury i Rekreacji MOSIR, przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Tratwa" i Burmistrz Miasta Sandomierza. Konkurs został rozstrzygniety w 3 kategoriach: "szkoły podstawowe", "szkoły ponadpodstawowe" i "dorośli".

Wyłoniono kilku zwycięzców:

W kategorii "szkoły podstawowe":

I miejsce - Świetlica Socjoterapeutyczna "Bajka" w Sandomierzu.


kategorii "szkoły ponadpodstawowe":

I miejsce - Publiczne Gimnazjum w Dwikozach,

II miejsce - II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu,

III miejsce - I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu.

W kategorii "dorośli":

I miejsce - WTZ w Śmiechowicach,

II miejsce - WTZ przy Stowarzyszeniu "Tratwa" w Sandomierzu,

III miejsce - WTZ im. Jana Pawła II w Tarnowie.


Wszyskim laureatom i uczestnikom Konkursu gratulujemy dotychczasowych osiągnieć i życzymy kolejnych sukcesów.


Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<


PODZIĘKOWANIE

W Sandomierzu mieszkał sobie mały chłopczyk o wdzięcznym imieniu FILIP, miał kochającą rodzinę, i tylko ona wiedziała jak bardzo ma chore serduszko. Taki początek mogłaby mieć bajka, ale to nie bajka...o chłopczyku dowiedział się Pan Jan Statuch - Prezes Stowarzyszenia Transplantacji z Zabrza i Pani Alicja Chachaj, a całą sprawę przedstawił im Wiceprezes Stowarzyszenia TRATWA Rafał Dybowski.
Łańcuszek ludzi dobrej woli spowodował że FILIP trafił do Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i tam przeszedł szereg skomplikowanych badań, a finałem ich był zabieg ratujący życie chłopczyka. W dniu 26.10.2010 FILIP wraz z mamą szczęśliwie powrócili z Zabrza do domu. Dziękujemy za opiekę i uratowanie życia Filipa


Panu prof dr hab. n. med. Jackowi Białkowskiemu

Pani prof dr hab. n. med. Małgorzacie Szkutnik

Pani d n. med. Marii Żyła-Frycz.


To kolejny przykład jak wspólne działanie na rzecz osób niepełnosprawnych łączy działania osób z różnych miast i o różnych profesjach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Z wyrazami szacunku rodzice, dziadkowie, i Zarząd Stowarzyszenia TRATWA


Filip Kawa w szpitalu w Zabrzu

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<


PODZIĘKOWANIE

W dniu 25.X.2010 po raz kolejny otrzymaliśmy odzież dla powodzian. Inicjatorem akcji był Pan Jan Statuch Prezes Stowarzyszenia Transplantacji Serca Koło "Zabrze", który po raz kolejny przekazał dary dla poszkodowanych w powodzi maj-czerwiec 2010. Pomino tego, że upłyneło już tyle czasu to problem powodzi jest wciąż aktualny, dlatego dziękujemy za Pana pamięć i ciągłe wsparcie.


Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<Wizyta Anny Dymnej

21 września gościliśmy w Sandomierzu Panią Annę Dymną - prezesa fundacji "Mimo wszystko" Fundacja pod przewodnictwem Pani Ani zdecydowała się pomóc rodzinie naszych uczestniczek Ani i Joli Lipiec, która w wyniku dwukrotnej powodzi w maju i czerwcu 2010 r. straciła dorobek całego życia w tym również dom. Fundacja "Mimo wszystko" zdecydowała się na współfinansowanie wraz z Urzędem Miasta po połowie zakupu mieszkania dla 5-osobowej rodziny Lipców,stąd wizyta Pani Ani w naszym mieście. Akt darowizny od fundacji i uroczyste podpisanie umowy zakupu mieszkania odbyło się w gabinecie Burmistrza Miasta Sandomierza Jerzego Borowskiego. Po tych formalnościach Pani Ania wraz z Panią prezes Stowarzyszenia "Tratwa", kierownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej i Burmistrzem Sandomierza udała się na spacer po sandomierskiej starówce, odwiedzając galerie Twórczości Osób Niepełnosprawnych na ul. Opatowskiej. Pani Ania była zachwycona pracami uczestników. Następnie odwiedziła Warsztat Terapii Zajęciowej na ul. Zawichojskiej. Była w każdej pracowni, rozmawiała z uczestnikami i z pracownikami, po czym na koniec wizyty wpisała się do kroniki. Uwieczniając tę chwilę wszyscy staneliśmy do wspólnej fotografii. Każdy z nas bardzo cieszył się z wizyty tak dostojnego gościa i napewno długo będziemy wspominać te miłe chwile.


Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<


Pomoc dla powodzian

W dalszym ciągu napływają do naszego Warsztatu transporty z pomocą dla powodzian.Teraz do grona ofiarodawców dołączył market MEDIA MARKT POLSKA sp. z o. o. w Zabrzu. Nasi uczestnicy, którzy ucierpieli w powodzi od tej właśnie firmy dostali nowe pralki i lodówki.
W ich imieniu dziękujemy za tę ważną pomoc.


Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<


PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazali i nadal przekazują dary dla uczestnik w i pracowników naszego Warsztatu poszkodowanych w powodzi w maju i czerwcu 2010 r.
Szczególne podziękowania składamy ofiarodawcom z takich miast jak:
Pruszcz Gdański Warszawa Elbląg Bytów Piaseczno Zabrze

POWÓDŹ maj - czerwiec 2010 r.

W ostatnim czasie nasz region spotkał straszny kataklizm. Sandomierz i wiele okolicznych miejscowości zostały zalane dwoma falami powodzi. Wśród wielu tysięcy poszkodowanych znależli się także nasi pracownicy i uczestnicy. Łączymy się z nimi w tych trudnych chwilach i spieszymy z pomocą. Wielu ludzi dobrej woli przysyła nam dary dla powodzian, które my możemy przekazać najbardziej potrzebującym. Ich ofiarność i hojność pomaga choć w części zaspokoić potrzeby zatopionych przez wodę. Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


Kliknij w zdjęcie aby powiększyć.
Zapraszamy do obejrzenia gallerii: >>Tutaj<<


Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka! Błąd obrazka!